SecarShop - Váš bezpečný nákup!

Secar Košice, s.r.o. - Spoločnosť, ktorá nesklame!

SecarShop - Váš bezpečný nákup!

Vítame Vás v novom elektronickom obchode spoločnosti Secar Košice, s.r.o.

SecarShop -  je e-katalóg našich výrobkov. Funfcie e-shopu boli zakázané z dôvodu náročnosti administrácie pri dodržiavaní legislatívnych požiadaviek na prevádzku e-shopov, takže zatiaľ  nie je možné nakupovanie online. Uvedené výrobky Vám samozrejme predáme, alebo namontujeme po osobnom, alebo telefonickom kontakte (055-64444-51).

Zrušenie funkcii e-shopu malo za následok aj zrušenie zobrazovania cien výrobkov. Do odstranenia tejto chyby je možné stiahnúť kompletný cenník po registrácii na našich stránkach http://www.lojack.sk/secar/na-stiahnutie/cennik.

Secar Košice s.r.o. je Vám k službám od roku 1995. Secar predstavuje na slovenskom trhu v oblasti zabezpečenia motorových vozidiel veľmi silnú spoločnosť . Jej doménou je nepretržitý 24-hodinový celoeurópsky dispečing, sedem prevádzok, špičková technológia, vysoká kvalita, spoľahlivosť a komfort produktov zabezpečovacej techniky.
Spoločnosť Secar ako jediná na Slovensku splnila náročné bezpečnostné kritéria pre vstup do medzinárodnej organizácie EUROWATCH a spolu s ostatnými štátmi Európy a Ázie je pripravená riešiť nečakané situácie.
Patrí medzi elitné firmy zaoberajúce sa ochranou a monitorovaním vašich vozidiel a majetku. Nie zanedbateľnou skutočnosťou je zvýhodnenie klientov vybraných poisťovní, ktoré poskytujú výnimočné zľavy pri poistení motorového vozidla.

V SecarShope Vám ponúkame nie len predaj nasledujúcich produktov, ale aj ich odbornú montáž.

Ako zabezpečiť domácnosť?   Ako s zabezpečiť auto?  GPS monitoring a kniha jázd.