Autoalarmy

autoalarmy

Široký sortiment autoalarmov od popredných výrobcov zabezpečovacích systémov do vozidiel. V našej ponuke sú jednoduché autoalarmy, ale aj GPS autoalarmy pre náročných zákazníkov.

autoalarmy

Široký sortiment autoalarmov od popredných výrobcov zabezpečovacích systémov do vozidiel. V našej ponuke sú jednoduché autoalarmy, ale aj GPS autoalarmy pre náročných zákazníkov.
Viac

Autoalarmy 16 produkty

Podkategórie

 • GPS a GSM autoalarmy

  Moderné technológie prinášajú nielen spoľahlivú ochranu vozidla, ale rozširujú aj jeho úžitkové vlastnosti. Autoalarmy s GSM komunikáciou sú schopné užívateľa informovať, veľmi podrobne na mobilný telefón, čo sa deje. Z mobilného telefónu možno s vozidlom komunikovať, zablokovať jeho použitie, alebo dokonca ovládať.

 • Dvojcestné autoalarmy

  Dvojcestný autoalarm

  Dvojcestné autoalarmy sú spoľahlivou ochranou vozidla na kratšie vzdialenosti. Ich výhodou je, že informáciu o svojom stave zobrazujú graficky na diaľkovom ovládači alarmu. Takže vodič je o zamknutí, odomknutí a príčine poplachu ihneď informovaný. Dosah týchto zariadení je 1 až 2 kilometre na otvorenom priestore, ale v zastavanej oblasti je potrebné počítať so spoľahlivou komunikáciou do 300m. Tieto zariadenia preto odporúčame do vozidiel, ktoré parkujú tak povediac "pod oknom".
 • Jednocestné alarmy
  Jednocestné alarmy sú klasické alarmy, ktoré pri narušení vozidla spustia akustickú a svetelnú signalizáciu, čím vozidlo upozorní na seba a má za úlohu vyplašiť prípadného páchateľa. V ponuke je široký sortiment autoalarmov s možnosťou ovládania prídavnými ovládačmi, originálnymi oládačmi vozidla, alebo ich kombináciou.
 • Príslušenstvo
  Vyberte si k autoalarmu vhodné príslušenstvo, ktoré zvýši úroveň ochrany vozidla čím znepríjemní život prípadnému páchateľovi. Každý autoalarm má už v základnej výbave obvodovú ochranu (húka pri otvorení dverí a kapoty), ale vozidlo by malo byť chránené aj pred vniknutím cez rozbité sklo, alebo reagovať na zmenu polohy (nadvihnutie a odtiahnutie). CAN prevodníky dokážu z vozidla vyčítať potrebné informácie a umožnia ovládať autoalarm aj diaľkovými továrensky dodanými ovládačmi vozidla.
na stranu
Zobraziť 13 - 16 z 16 položiek
Zobraziť 13 - 16 z 16 položiek