AZOR PLUS

azor-plus

Nový produkt

Rozšírená súprava bezdrôtového systému AZOR, obsahuje GSM komunikátor s adaptérom a záložným akumulátorom, ovládaciu čítačku, 3x detektor pohybu, 2x detektor otvorenia, 2x ovládacie čipy, inštalačné príslušenstvo a batérie

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu získate až 55 vernostných bodov. Váš celkový súčet bude 55 vernostných bodov ktoré môžu byť premenený na kupón v hodnote 11,00 €.


Detaily

AZOR PLUS

Rozšírená súprava bezdrôtového systému AZOR, obsahuje GSM komunikátor s adaptérom a záložným akumulátorom, ovládaciu čítačku, 3x detektor pohybu, 2x detektor otvorenia, 2x ovládacie čipy, inštalačné príslušenstvo a batérie. Jedná sa o jednoduchý ale profesionálny systém pre zabezpečenie objektu.

Ochrana sa zapína a vypína po priložení čipu ku čítačke. Každý čip je priradený jednému užívateľovi. Všetko potrebné na inštaláciu je súčasťou súpravy. Užívatelia sú informovaní o nebezpečí priamo na mobilný telefón. Azor zavolá a hlasovou správou oznámi, čo presne sa v objekte deje. Je odoslaná aj SMS správa, ktorá upresňuje typ detektora (požiar, pohyb, otvorenie) a jeho umiestnenie.

Pre zvýšenie alebo rozšírenie ochrany objektu je možné zakúpiť ďalšie doplnkové detektory (pohyb, otvorenie, dym), ovládacie čipy alebo diaľkové ovládače.

  • Požiarny detektor AZ-10S (nie je súčasťou súpravy) sleduje a reaguje na prítomnosť dymu (viditeľné splodiny horenia) a rovnako zvýšenú teplotu v miestnosti spôsobenú požiarom. Má zabudovanú sirénku, ktorá lokálne upozorní na požiar.
  • Diaľkový ovládač AZ-10R (nie je súčasťou súpravy) zapne a vypne ochranu na diaľku jednoduchým stlačením tlačidla. Pomôže ovládať Azora pokiaľ nie ste v dosahu čítačky čipov, napr. z auta. Ovládač si môžete pripnúť na kľúče.
  • Doplnením bezdrôtového tlačidla AZ-10B (nie je súčasťou súpravy - čoskoro v predaji) rozšírite systém o funkciu bezdrôtového zvončeka. Zatlačením tlačidla Azor prehrá zvolenú melódiu (10 voliteľných melódií).

Prečo sa rozhodnúť práve pre systém AZOR:

- jednoduchý ale profesionálny ochranca,

- súprava je pripravená na ochranu bytu, garáže, malej predajne...,

- zrozumiteľné až intuitívne ovládanie pre 10-tich užívateľov,

- bezdrôtové riešenie zaručujúce rýchlu, čistú a bezproblémovú inštaláciu,

- informuje hlasovým volaním a SMS správami o udalostiach v budove,

- hlasové menu pri ovládaní pomocou mobilu zjednodušuje orientáciu,

- informuje o aktuálnom stave a možnosti zapnúť / vypnúť ochranu,

- umožňuje zrozumiteľné odpočúvanie chráneného priestoru,

- rozšírenie systému o ďalšie prvky (detektory požiaru, zaplavenia, ovládače),

- jednoduché nastavenie pomocou PC (bez nutnosti inštalácie softvéru),

- systém spĺňa bezpečnostné požiadavky poisťovní a EÚ.

 

Azor je alarm, ktorému budete rozumieť... Viete zapnúť vypínač? Potom viete zapnúť aj Azor...

Hodnotenie

Momentálne žiadny názor od zákazníka

Napísať recenziu

AZOR PLUS

AZOR PLUS

Rozšírená súprava bezdrôtového systému AZOR, obsahuje GSM komunikátor s adaptérom a záložným akumulátorom, ovládaciu čítačku, 3x detektor pohybu, 2x detektor otvorenia, 2x ovládacie čipy, inštalačné príslušenstvo a batérie

Príslušenstvo

Prevziať

Azor

Prezentačný prospekt k systému Azor

Prevziať (0)